Ochrana soukromí

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Společnost Fispogroup si je vědoma jak důležitá je ochrana dat svých zákazníků. Řídí se při zpracování informací platnými zákony České republiky, zejména zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. Veškeré informace o zákaznících slouží pouze pro naši potřebu, včetně nezbytného kontaktu a údajů o adrese, které mají k dispozici přepravní společnosti.

Která data shromažďujeme?

Fispogroup shromažďuje informace, které zadáváte prostřednictvím fakturačních formulářů. Povinnými údaji jsou jméno a příjmení nebo firma, e-mail, telefon, ulice, město a PSČ. U přihlášených a registrovaných uživatelů zaznamenáváme také nákupní historii.

Jak lze měnit údaje?

Osobní informace o zákaznících shromažďujeme po dobu jejich zpracování. Můžete své údaje snadno měnit po přihlášení na stránkách www.fispo.cz. Osobní údaje můžeme také vymazat z databáze společnosti. Žádosti můžete zaslat na na e-mail marketing@fispo.cz

K čemu vaše údaje používáme?

Proto abychom vám zboží mohli doručit, potřebujeme znát adresu, na kterou máme zboží dopravit, poradit vám či doporučit produkty naší nabídky. Vaše data nám usnadňují komunikaci.

Chcete se nás zeptat na cokoli? Oddělení péče o zákazníky   (+420) 261 219 860

 


Dodavatel s více než
20-ti letou tradicí
Nejširší nabídka značek
za příznivou cenu
Kvalitní
a rychlý servis
Ochotní a vstřícní
specialisté
Záruka, podpora
a školení
Doprava zdarma a dárek k Vašim objednávkám