Divize

Společnost Fispogroup zajišťuje vysokou jakost, kvalitu produktů a služeb, díky specializovaným divizím, které neustále rozvíjejí a rozšiřují portfolia pro své zákazníky. Divize volí ty nejvhodnější produkty pro daná odvětví v oblasti úklidových technologií a dostávají k zákazníkům své know-how v podobě vhodných řešení.

Divize Fispocleaning

Náplní divize Fispocleaning je shromažďovaní know-how v oblasti úklidových technologií, inovativních úklidových pomůcek a příslušenství v dané oblasti. Divize Fispocleaning dostává na český trh technologie, které jsou na českém trhu jedinečné a soustředí úsilí do inovativních a kvalitních zařízení. Zákazníci divize Fispocleaning mají v krátkém čase vždy nejvhodnější řešení.

Mezi produkty divize Fispocleaning najdete tyto produkty:

Vysavače - do kanceláře, domácností, do malých, středních, velkých i speciálních provozů. Extraktory - manuální, automatické do všech druhů provozů. Parní čističe, jednokotoučové stroje - jednorychlostní, dvourychlostní. Do portfolia divize Fispocleaning patří také mycí stroje s chodící či sedící obsluhou, ale také zametací stroje. Do portfolia společnosti Fispocleaning zahrnujeme vysokotlaké čisticí stroje - studenovodní bez ohřevu, horkovodní s ohřevem, stacionární i speciální.

Velmi úspěšnou se stala také venkovní technika, ať už víceúčelové traktůrky a čtyřkolky, zahradní technika, tak i velké sněhové frézy. Divize Fispocleaning nezapomíná ani na úklidové pomůcky, úklidové vozíky, servisní vozíky, manipulační vozíky, nezbytné maličkosti jako mopy, stěrky, škrabky, kbelíky a vaničky, kontejnery, koše, popelníky. Divize Fispocleaning se specializuje také na prostředky pro mytí dopravní techniky a aut, nabízí též barevné sady pro úklid v potravinářství a jiné výrobky. Jednou z nejpodstatnějších položek jsou ale také náhradní díly a příslušenství ke všem typům zařízení.

Divize FispoChem

Mezi produkty divize Fispochem najdeme čistící chemii pro všechny druhy provozů. Čistící chemie je vhodná pro kanceláře, gastro, lehký i těžký průmysl, je se silnými odmašťovacími účinky. Chemii využijete pro průmyslové objekty, v profesionální dopravě, na mycích linkách, v mycích boxech. Chemii využijete také na ruční mytí, v oboru profesionální autokosmetiky, v autoservisech a na čerpacích stanicích.

Čistící prostředky divize Fispochem využijete při čištění kancelářských prostor a interiérů, nečistoty odstraníte s koberců a podlah všech tipů. Odmašťovací prostředky využijete v kuchyních, restauracích, v potravinářství. Divize Fispochem vám poskytne jakékoli množství čistících prostředků. Nabízí balení v různých variantách od 1l.

Divize FispoCare

Divize FispoCare je nejnovější divizí v rodině Fispo. Přišla s cílem, rozvíjet řešení v odvětví hygienických a sanitárních pomůcek bez dopadu na životní prostředí. Výrobky spadající pod křídla divize Fispocare dominují zajímavým designem, ale především jsou velmi jednoduché.

Výrobky které najdete v nabídce e-shopu

Ručníky - skládané, v rolích, zásobníky. Utěrky - Vlhčené. Osobní hygiena - Toaletní papír, kapesníčky, zásobníky, Potřeby pro zdravotnictví - Lékařské role, utěrky, rukavice. - Mytí, desinfekce a péče o pokožku - Mýdla, pasty, gely, pěny, krémy, desinfekce, dávkovače. Zásobníky - Zásobníky na ručníky a utěrky, dávkovače na mýdla, krémy a pasty, zásobníky na toaletní papír, držáky utěrek, dávkovače a držáky. Ochranné pomůcky - Jednorázové oděvy, roušky, rukavice. Osvěžovače vzduchu - náplně do osvěžovačů

Závěrem

Cílem všech divizí společnosti Fispogroup je poskytnout vždy vhodné řešení pro konkrétní situaci daného podniku.

Chcete se nás zeptat na cokoli? Oddělení péče o zákazníky   (+420) 261 219 860

 


Dodavatel s více než
20-ti letou tradicí
Nejširší nabídka značek
za příznivou cenu
Kvalitní
a rychlý servis
Ochotní a vstřícní
specialisté
Záruka, podpora
a školení
Doprava zdarma a dárek k Vašim objednávkám