Značky

Dodáváme pouze úklidovou
a čistící techniku vyrobenou
v evropské unii.

logo Comac

Comac

Díky technickému řešení, materiálů a přijatých postupů, jsou čistící stroje COMAC na trhu známé, jako produkty vysoké kvality v průběhu času, a to i pokud jsou používány naplno během jejich životního cyklu. čistící stroje Comac jsou synonymem spolehlivosti. Ať už jsou potřebujete čistící stroj pro vnitřní nebo venkovní použití, vždy bude COMAC ten pravý stroj pro vás.


logo IPC Soteco

IPC Soteco

Soteco spadá pod skupinu IPC, byla založena v roce 1975 a je dnes předním výrobcem mokré i suché čištění. Působí ve více než 70 zemích na celém světě, kde se vyváží 80% celkového obratu. IPC Soteco má 4 pobočky:  Ve Francii, Španělsku, Belgii a Brazílii. IPC SOTECO určuje trendy a udává směr. Vždy tržně orientované IPC Soteco úspěšně reaguje na potřeby trhu a převedla je do inovativních produktů a řešení, která se vyrábí na celkové ploše 25.000 m2.


logo Fiorentini

Fiorentini

Ing Fiorentini SRL zahájila svou činnost jako výhradní dovozce průmyslových strojů a praček americké nadnárodní společnosti Clarke. Vzhledem k tomu, 1978 Ing.o.Fiorentini SRL vydal cestou návrhu a výroby průmyslové čisticí techniky, je v současné době v Itálii a evropských trzích a lídrem ve výrobě těchto strojů. V rámci neustálého růstu, společnost Fiorentini SRL skutečně nabízí široký a kompletní sortiment mycích automatů, zametacích vozů, podlahové produkty údržby, čističe koberců, elektronických vozidel, stejně jako širokou řadu profesionálních vysavačů. Společnost vyrábí výrobky nejvyšší kvality, stroje jsou velmi kompaktní a robustně postavené. Fiorentini SRL získala ISO 9001:00 certifikát kvality. Výroba je soustředěna ve třech závodech v Piancaldoli, v Castel S. Pietro Terme a větve pro obchodní aktivity se nachází v Pietramala, zatímco Miláně a Římě.


logo Coynco

Coynco

Společnost Coynco působí v oblasti průmyslového čištění a vyrábí vysavače vhodné pro všechna odvětví. Úspěch značky Coynco spočívá ve třicetiletých zkušenostech a podnikatelském duchu Giancarla Bettella, který založil také Soteco SPA. tam pracoval i jako technický a produktový manažer až do roku 2000. Coynco je společnost, která je schopna rychle najít perfektní řešení pro jakoukoli oblast. Má vynikající zákaznický servis a rychlou zpětnou vazbu výměny informací s partnery, s cílem rychle identifikovat přání zákazníků.

logo DEC

Dec

Společnost byla založena v souladu 1947 a dlouhou dobu působila v odvětví vysokozdvižných vozíků. Na základě těchto 30-letých zkušenosti  společnost roku 1996 využila své obchodní a technické znalosti. Sortiment se rozčířil o výrobu podlahových micích strojů a o elektrické traktory. Společnost byla vždy orientována na evropském trhu a má svou vlastní obchodní síť, která zahrnuje téměř všechny evropské země. Celá filozofie společnosti spočívá v absoltní spolehlivost jak samotných výrobků, tak lidí.

logo Delfin

Delfin

Delfin je předním výrobcem průmyslových vysavačů. Od roku 1991 se vyrábí širokou škálu produktů, které jsou speciálně navrženy, aby vyhovovaly potřebám každé oblasti průmyslu. Delfin má poslání poskytovat nejlepší průmyslové vysavače, tak aby překročil i ty nejpřísnější standardy kvality v průmyslu. Inovativní přístup a vášeň pro své průmyslové vysavače vedly společnost k rozvoji široké a škály produktů. Produkty vynikají italským designem, německou solidní ocelovou konstrukcí. Jsou spolehlivé a tiché, uživatelsky příjemné s vysoce efektivními filtračními systémy a nízkými nároky na údržbu. Odpovídají mezinárodními bezpečnostním normám.


logo IPC Cleaning

IPC Cleaning

IPC neboli Integrated Profesional Cleaning byla založena 2005 po sloučení předních společností s oblasti úklidového odvětví, z nichž se každá specializuje na jiný segment. Skupina IPC se skládá ze systému společností. Velikost a mezinárodní rozměr společnosti IPC umožňuje obrovské částky do výzkumů a inovací.

logo Santoemma

Santoemma

Santoemma byla založena roku 1980 v Miláně. Vyrábí široký vývěr profesionálních čistících strojů, které distribuuje po celém světě. Stroje Santoemmy jsou charakteristické svou účinností spolehlivostí a dlouhou životností. Společnost Santoemma neustále vyvíjí strategie ke zlepšování stávajících strojů a investuje do vývoje nových modelů, které řeší konkrétní problémy čištění. Společnost Santoemma si zakládá na kvalitě a účinností svých zařízení, jednoduchosti údržby, přesnosti a rychlosti při poskytování náhradních dílů. Společnost Fispogroup zajišťuje dovoz, prodej, servis a technickou podporu této značky.


logo Sprintus

Sprintus

Sprintus je německá společnost s dlouholetou tradicí v oblasti úklidové technologie. Společnost Sprintus nejlépe vystihuje její slogan: „Pokud jde o úklid, jsme váš spolehlivý partner.“ Sprintus působí v celé Evropě a nabízí velmi kvalitní, spolehlivá a moderně a vypadající zařízení. Společnost Fispogroup je výhradním partnerem na českém trhu.


logo Tecno-mec

Tecno-mec

Čištění, mytí, odmašťování, dezinfekce, leštění …
Misí Tecnomecu  je být vedoucí společností ve všech těchto oblastech. Vyrábí produkty vysokotlakého čištění v široké škále, k účelům pro domácí použití až po těžký průmysl – jednoduše řečeno od péče o vaše auto až k čištění tankerů. S cílem sloužit svým klientům, navrhuje společnost TecnoMec  také celé řady kvalitních technologií. Společnost TecnoMec  uspokojí  většinu požadavků profesionálů v odvětví autokosmetiky,  údržbě veřejných prostranství a úklidových  služeb.


logo Tecnovap

Tecnovap

Společnost Tecnovap byla založena roku 1985 ve městě Pascanina je pár kilometrů od Verony v Itálii. Založil ji Giuliano Franchini společně s bratrem Giuseppem. Dnes výroba probíhá ve třech různých závodech s celkovou rozlohou 40 000m2.

logo Rubbermaid

Rubbermaid

Společnost Rubbermaid z 80. letou historií si zakládá na vysoce inovativních, vysoce kvalitních produktech, které pomáhají zjednodušit život. Zajímavostí je, že značka Rubbermaid je uznána jako značka století - je jednou ze 100společností, která má největší dopad na americký způsob života. Rubbermaid zaměstnává okolo 30 000 zaměstnanců po celém světě.


Chcete se nás zeptat na cokoli? Oddělení péče o zákazníky   (+420) 261 219 860


Dodavatel s více než
20-ti letou tradicí
Nejširší nabídka značek
za příznivou cenu
Kvalitní
a rychlý servis
Ochotní a vstřícní
specialisté
Záruka, podpora
a školení
Doprava zdarma a dárek k Vašim objednávkám