Naše pobočky

Pobočky

 

Centrála Praha

Slouží jako řídicí orgán pro krajské pobočky. Poskytuje nezbytnou podporu a stabilitu. Dodává jednotlivým pobočkám potřebné informace k produktům a službám a zákazníkům řešení, ať přímo či distribucí na pobočky.

Centrála koncentruje jedinečné know-how v oblasti úklidu a úklidových technologií a to díky svým specializovaným zaměstnancům. Díky produkt manažerům je zajištěn neustálý rozvoj produktů v portfoliu společnosti Fispogroup, což umožňuje zákazníkům vybrat se ze široké nabídky produktů úklidových strojů, čistící chemie a hygienických a sanitárních pomůcek.

Na centrále v Praze najdete základnu servisních specialistů, kteří dokáží ve svém oboru zázraky. Jsou k dispozici na v rámci celé České republiky a výsledky jejich práce jdou za nimi vidět, především v podobě funkčních strojů.

Pobočka Brno

Pobočka v Brně je stabilní zavedenou firmou a místní obchodníci ji dobře znají pro své velmi dobře odvedené služby. Spokojenost zákazníků se nadále zvyšuje. Pobočka disponuje znalostí místního trhu a umí velmi dobře a flexibilně reagovat na přání a požadavky svých zákazníků. Pobočka v Brně vám zajistí jakýkoli produkt, zařadí svou nabídku do místních výběrových řízení, zajistí veškeré služby, jako je servis úklidových strojů, půjčovna strojů, či jednorázový úklid.

Pobočka Opava

Pobočka v Opavě se nachází na velmi dostupném místě a rovněž velmi efektivně reaguje na přání svých dlouholetých, ale i nových zákazníků. V přístupu k zákazníkům neklade žádné rozdíly. Překvapí vás velmi dobrá komunikace, která se vyvíjí k návrhu nejvhodnějšího řešení na základě vašich přání. Pokud hledáte úklidové stroje či služby v Opavě, naši Opavskou pobočku byste neměli minout.

Chcete se nás zeptat na cokoli? Oddělení péče o zákazníky   (+420) 261 219 860

 


Dodavatel s více než
20-ti letou tradicí
Nejširší nabídka značek
za příznivou cenu
Kvalitní
a rychlý servis
Ochotní a vstřícní
specialisté
Záruka, podpora
a školení
Doprava zdarma a dárek k Vašim objednávkám