O nás

Představení společnosti

Společnost Fispogroup je leadrem v oblasti dovozu, prodeje a servisu úklidových technologií, úklidových prostředků, hygienických a sanitárních pomůcek. Společnost na českém trhu úspěšně působí řadu let a  získala spoustu spokojených zákazníků, kteří si vybírají produkty ze širokého portfolia. Portfolio dodavatelů společnosti Fispogroup je nejširší na českém trhu a společnost Fispogroup své portfolio produktů v nabídce neustále rozšiřuje.

Společnost Fispogroup v roce 2013 prošla komplexním reengineeringem, který láme dosavadní přístupy v tomto oboru úklidových technologií na českém trhu. Tento proces zkvalitňování veškerých procesů se odrazít v široké, kvalitní nabídce produktů a služeb, které společnost poskytuje svým zákazníkům.

„Produkty a služby společnosti Fispogroup patří k dlouhodobě k nejpoptávanějším na trhu, přesto společnost investuje do zkvalitňování další prostředky."  Vladimír Balatka - jednatel

Naše filozofie

Filozofie společnosti spočívá v poskytování vysoké přidané hodnoty zákazníkům na trhu s úklidovými technologiemi, čistícími prostředky a prostředky hygieny. Toho společnost dosahuje kombinací:

  • Širokého portfolia služeb a produktů
  • Orientací na zákazníky a jejich přání
  • Prvotřídní jakostí, kvalitou produktů a služeb
  • Neustálou inovací procesů a postupů
  • Zlepšováním servisu a servisního zázemí
  • Zaměstnává nejlepší specialisty ve svém oboru


Zákazníci společnosti Fispogroup

Mezi zákazníky společnosti Fispogroup patří společnosti všech velikostí nezávisle na oboru a zaměření, ať už se jedná o malé provozy s 5-ti zaměstnanci či rozsáhlé výrobní provozy se stovkami zaměstnanců. Společnost Fispogroup ke všem svým zákazníkům přistupuje stejně. 
 
„Vždy se snažíme doporučit nejlepší řešení nezávisle na tom do jaké míry je to výhodné pro nás. S tím jsou zaměstnanci seznamování již v začátcích své funkce a neustále je na to kladen důraz. Chápu to jako důvod vysokého poměru věrných zákazníků vůči zákazníkům novým."   Vladimír Balatka - jednatel
 

Lidé

Zaměstnanci Fispogroup jsou specialisté na svém místě. Vědí, co zákazník potřebuje a co jej pálí, zajímají se o jeho starosti. Mají schopnost naslouchat a přání proměnit v konkrétní řešení vždy vhodné pro zákazníka. 

Přístup společnosti Fispogroup

Fispogroup je partnersky orientovaná společnost, která umí naslouchat přání svých zákazníků. Tento přístup odráží v hodnotách a know-how, které předává svým zaměstnancům.

Cíle

Cíle společnosti spočívají: 

  • poskytování vysoké přidané hodnoty zákazníkům
  • v poskytování vysoce inovativních produktů a řešení
  • v budování pevných vztahů


Certifikace jakosti

od roku 2013 společnost udržuje certifikaci ISO 9001:2001. Zákazníci získávají certifikovaný servis a certifikované úpravy strojů s vysokou přidanou hodnotou zkušeností.

 

 

Chcete se nás zeptat na cokoli? Oddělení péče o zákazníky   (+420) 261 219 860

 


Dodavatel s více než
20-ti letou tradicí
Nejširší nabídka značek
za příznivou cenu
Kvalitní
a rychlý servis
Ochotní a vstřícní
specialisté
Záruka, podpora
a školení
Doprava zdarma a dárek k Vašim objednávkám