Tlakové čištění

Vysokotlaké čistící stroje určené pro profesionální použití se od modelů určených pro domácnosti liší především použitými materiály a součástkami. Vysokotlaké čistící stroje jsou vybaveny mosaznou hlavou čerpadla a keramickými písty a celkovým uspořádáním čerpadla. Vysokotlaké čistící stroje určené k hobby čištění jsou založeny na ekcentrickém uspořádání čerpadla, naproti tomu profesionální stroje na principu klikové hřídeli (princip je podobný fungování motoru v automobilech).Odlišují se od sebe vyvíjenými tlaky, spotřebou vody, napětím a především zda stroj vodu ohřívá či nikoliv. Všechny stroje jsou standardně vybaveny tlakovou hadicí a tlakovou pistolí. Na objednávku je možné stroj vybavit např. rotačním kartáčem, šampónovací sadou, pískovací sadou apod. Stroje mají velké možnosti použití.

Studenovodní čističe

Vysokotlaké čističe, jenž neohřívají vodu se vyznačují výstupním tlakem v rozmezí 100 – 300 barů při spotřebě vody mezi 7 – 20 l/min. V nabídce společnosti Fispoclean s.r.o. jsou k dispozici „tlakovky“ na 220 i 380 V. Vodu do tlakového stroje lze přivádět až do teploty 60°C. Všechny modely v nabídce jsou mobilní, pro snazší manipulaci. Ovládání je prováděno ku prospěchu uživatele a samozřejmostí je přisávání čistícího roztoku. Použití studenovodních tlakových čističů je téměř neomezené.

Horkovodní čističe

V případě nutnosti tlakového čištění více znečištěných provozů je k dispozici modelová řada tlakových čističů, které pomocí naftového boileru ohřívají vodu až na teplotu 140°C. Stejně jako studenovodní stroje jsou horkovodní "tlakovky" vybaveny součástkami z kvalitních materiálů odolným vůči náročným a nepříznivým provozům. Maximální tlak dosahuje hodnoty 300 bar při spotřebě vody 13 l/min. K dispozici jsou modely na 220 i 380 V.

Stacionární čističe

Pro potřeby nejtěžšího znečištění nebo dlouhodobého využívání jsou k dispozici stacionární vysokotlaké stroje s napětím 380 V, kdy výkon motoru dosahuje hodnot až 7.000 W a tlak 3000 bar. Tyto vysokotlaké stroje jsou většinou zdrojem centrálního rozvodu v často nedostupných místech nebo u čerpacích stanic a myček automobilů.

Mobilní čističe (nezávislé na el.energii)

Zákazníkům, kteří mají speciální požadavek na nezávislost vysokotlakého čisticího stroje na elektrické energii jsou určeny právě mobilní vysokotlaké čističe, které jsou poháněny benzínovým nebo naftovým motorem. Stroj lze takto používat například v těžce přístupných místech nebo v terénu. Stroje jsou k dispozici opět v široké paletě technických parametrů.

Dodavatel s více než
20-ti letou tradicí
Nejširší nabídka značek
za příznivou cenu
Kvalitní
a rychlý servis
Ochotní a vstřícní
specialisté
Záruka, podpora
a školení
Doprava zdarma a dárek k Vašim objednávkám